Fortel katalog s.r.o.
Šance 121, Uherský Ostroh

Tel.: +420 572 591 199
Tel.: +420 572 591 219
E-mail:
Váš dotaz:

Obchodní podmínky


Objednané zboží zasíláme podle hmotnosti zásilky Českou poštou nebo přepravní službou. Možnost výběru přepravy máte při uzavírání objednávky v nákupním košíku. Pokud nebude možné vyřídit celou objednávku do týdne od nejpozdějšího termínu uvedeného u jednotlivého zboží, objednávku rozdělíme a vyřídíme částečně. Zbývající zboží v hodnotě vyšší než 300 Kč zašleme na Vaši adresu bez účtování dalšího poštovného. 

V případě vyprodání nebo dlouhodobé nedostupnosti zboží si vyhrazujeme právo vyřadit položku z objednávky bez předchozího upozornění. Fotografie uvedené u jednotlivých produktů jsou pouze ilustrativní a mohou se od konrétního výrobku mírně lišit.

 

Reklamace a vrácení zboží

Za dopravu zboží a s tím spojené riziko poškození nebo ztráty Vaší zásilky během přepravy zodpovídá přepravní společnost. V případě poškození zboží při přepravě Českou poštou je nutné předložit poškozenou zásilku do 24 hodin od převzetí zboží na dodací poště, kde jsou povinni s Vámi sepsat zápis o škodě, ve kterém písemně požadujte náhradu škody. Při nahlášení škodní události je nutné s sebou přinést balík s veškerým doručeným zbožím včetně balícího materiálu. U dodávek uskutečněných jinými přepravními společnostmi nahlaste škodu do 24 hodin (mimo sobot a nedělí) od převzetí zásilky na našich telefonních číslech 572 591 219 a 572 591 199 nebo na email info@fortel-katalog.cz a vyčkejte dalších pokynů.

Na veškeré zboží je poskytnuta záruka 24 měsíců vztahující se na výrobní vady. V případě prodloužení nebo zkrácení záruční doby je tento údaj uveden v detailu produktu. Zboží, které Vám z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje, můžete nepoužité a nepoškozené do 14 dnů od jeho obdržení vrátit zpět. Nebude-li poškozeno či jinak upraveno, rádi Vám je vyměníme bez účtování dalšího poštovného nebo Vám vrátíme peníze. V případě, že zakoupený výrobek je v rozporu s kupní smlouvou podle § 616 zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, má spotřebitel právo během prvních 6 měsíců od zakoupení zboží požadovat výměnu věci, opravu, slevu nebo od smlouvy odstoupit. Zboží zpět nezasílejte na dobírku, takovou zásilku nepřebíráme, ale vracíme ji jako nevyžádanou. Při vracení nebo výměně nezapomeňte vložit do zásilky řádně vyplněný reklamační list, který je součástí prodejního dokladu (část Pokyny pro vrácení zboží). Reklamaci zboží zakoupeného u společnosti Fortel katalog s.r.o. lze uplatnit na adrese sídla firmy Šance 121, 687 24 Uherský Ostroh v pracovních dnech Po - Pá od 8:00 do 17:00.

 

Na vyřízení reklamací si vyhrazujeme dobu 30 dnů. Peníze lze vrátit pouze na jméno, na které byla vystavena prodejka.

 

Ochrana osobních údajů

Vystavením objednávky dáváte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů v databázi společnosti Fortel katalog s.r.o. Společnost se zavazuje využít tyto údaje pouze pro interní účely spojené s vyřízením objednávky a zasíláním katalogů. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Máte právo svůj souhlas písemně odvolat, právo na přístup k údajům, které se Vás týkají, na jejich doplnění nebo zlikvidování z databáze společnosti.

 

Za zboží můžete platit:
Hotově
Dobírkou
Bankovním převodem
Platební kartou

Expresní balíková přeprava na soukromé adresy


Fortel katalog s.r.o.
Fortel-katalog na Facebooku
Propagujte i svojí stránku

Fortel-katalog
Tel.:
+420 572 591 199
+420 572 591 219

Fax.:
572 591 262

Email:
info@fortel-katalog.cz

Skype:
Skype kontakt: fortel-katalogfortel-katalog

Registrace:
Přihlášení:


Copyright © Fortel katalog s. r.o. | ITOutsourcing - Evolved Solutions