Fortel katalog s.r.o.
Šance 121, Uherský Ostroh

Tel.: +420 572 591 199
Tel.: +420 572 591 219
E-mail:
Váš dotaz:

Novinky

Vhodnost ložního povlečení dle ročních období

Vhodnost ložního povlečení dle ročních období

Dbáte na to, abyste měli povlečení přizpůsobené ročnímu období? Přijde vám to nedůležité? Je zajímavé se nad tím zamyslet a volit takové motivy pro ložní povlečení, které se hodí k dané roční době.

Jak přizpůsobit ložní prádlo ročnímu období? Jednoduše. Na jaře nechte rozkvést i váš polštář a peřinu. V létě si vyberte povlečení lehkých tónů (ideální je bílá, lehce zelenkavá a další jemné nádechy barev), na zimu se zase hodí hřejivé barvy (medová, nazlátlá, oranžová...), které za nepříznivého počasí zahřejí už svým vzhledem. Na zimu je také vhodné volit ložní povlečení ze 100% bavlny (flanel). Hodí se i froté prostěradla.

Ložní povlečení vybíráme také podle věku jeho uživatele. Rozmanitý je výběr z dětských povlečení. Mají nádherné motivy, které se jistě budou vyjímat v dětském pokojíčku vašeho cvrčka.. Ovšem i starší děti si určitě vyberou takové povlečení, ve kterém se jim bude sladce snít.

 

Nemělo by vám být jedno, v čem spíte. Vyberte si takové ložní povlečení, které vám bude nejpříjemnější a které na vás bude pozitivně působit a dopřeje vám tak kvalitní a ničím nerušený spánek.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Za zboží můžete zaplatit:
Hotově
Dobírkou
Bankovním převodem
Platební kartou

Expresní balíková přeprava na soukromé adresy


Fortel katalog s.r.o.
Fortel-katalog na 

Facebooku
Propagujte i svojí stránku

Fortel-katalog
Tel.:
+420 572 591 199
+420 572 591 219

Fax.:
572 591 262

Email:
info@fortel-katalog.cz

Skype:
Skype kontakt: fortel-katalogfortel-katalog

Registrace:
Přihlášení:


Copyright © Fortel katalog s. r.o. | ITOutsourcing - Evolved Solutions